Отзывы о компании LAMISHOP
- Анна Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Андріана Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Людмила Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Наталья П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Не рекомендую даного продавця. Відправляли довго. В результаті відправили лише половину замовлення. Прийшлось поїсти трохи нервів. на дзвінки не відповідають. Від продавця навіть не почула "вибачте".
Нажаль Вашу посилку ми відправляли довше, ніж звичайно, але не все зараз залежить від нас. Ми працюємо не в простий час, часто вимикають світло і на складі, і на новій пошті. І так трапляється, що відправки затримуються. Але ми стараємося робити все, що залежить від нас. Я була з Вами на зв'язку по вайберу і відповідала на Ваші запитання коли поїде посилочка. Половину відправили тому, що відправляти Вам табличку за 10 грн не рентабельно з іншого складу, за неї я Вам гроші повернула.
Половина посилки це 2 пачки чаю замість 4. які ви пені потім досилали. чи не так?
- Марина Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую магазину. Зв'язалися, допомогли вибрати товар замість тимчасово відсутнього товару. Дякую
- Аліна К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Юра Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ірина Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- ольга с.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Доброго дня, моє замовлення оплачене, коди чекати на доставку.?
Доброго дня. Ваша посилка знаходиться вже на Вашому відділені
- Микола К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
